Celotělová (ruční - Ajurvedská)

Okamžitá úleva, podpora těla v samoléčebných procesech, ruční procedura.

 

Co můžete očekávat?

  • Celotělová péče (včetně hlavy a vlasové pokožky se stimulací marem) 
  • Čistě přírodní produkty s vysokým podílem himalájských bylin. Bez chemické parfemace, bez parabenů, bez chemických přísad 
  • Příjemné pocity, uvolnění, bylinné esence
  • Zdravotní efekt
  • Pomáhá k detoxikaci

 

Doba ošetření: 180 minut, nutná vstupní konzultace


Cena: od 1900 Kč dle namíchané receptury pro danou diagnózu  viz.ceník

 

REZERVOVAT

Kategorie: Masáže

 

Terapie byly vytvořeny na základě detoxikačních postupů tak, aby vykazovaly okamžitou úlevu a podporovaly tělo v samoléčebných procesech. Převážně terapie vycházejí z ajurvédské medicíny, ovšem jsou citlivě upravené a vytvořené pro evropské podmínky. 

 

Pokud se setkáme poprvé, je třeba rozpoznat vaše potřeby dříve než proběhne samotná procedura. Ujasníme si váš zdravotní stav, kvalitu spánku, kolik času trávíte povinnostmi a jakým způsobem odpočíváte. Zaměříme se také na váš oblíbený jídelníček a stravovací návyky. To vše se zohlednění ve vaší proceduře.


Tyto procedury pomáhají řešit rozličná chronická onemocnění a další zátěže současného života. Do těla se vám speciálními terapeutickými tahy vmasírují kvalitní přírodní oleje s bylinnými výtažky (skladba bylin se vybírá individuálně podle výsledků konzultace).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení