TARANI

Ajurvédské kosmetické ošetření pleti

 

Co můžete očekávat?

  • Kombinaci masáží a omlazujícího kosmetického ošetření
  • Omlazení a projasnění pleti
  • Kosmetické a zdravotní účinky, zlepšuje psychiku
  • Technika specializující se na marmové terapie
  • Síla čisté přírody (vysoký podíl himalájských bylin) 

 

Typ pleti: vhodné pro všechny věkové kategorie

 

Doba ošetření: 90 minut


Cena: od 1250 Kč

 

REZERVOVAT

 

Ajurvédské  kosmetické ošetření provádíme přípravky na bázi velmi účinných herbálních formulí (výtažků z bylin). Tyto bylinné esence mají vysokou vstřebatelnost. Pronikají hluboko do kůže, uvolňují tělo i mysl. Pomáhají z těla odbourat škodlivé látky. Harmonizují emoce. Pomáhají odbourat bloky a negace a pozvolna nahradit pozitivní energií. Mají intenzivní účinek a jsou vhodné pro veškeré věkové kategorie.

Omlazující kosmetické ošetření  je kombinací speciálních masáží a produktů Tarani, které mají výrazné účinky na zdraví a krásu člověka.

Před prvotním ošetřením se provádí ZDARMA konzultace a individuální výběr vhodné terapie i účinných bylin, které se během procedury zapracovávají do pokožky. Výběr vhodných bylinných olejů je vždy v souladu s přáním a pocity klienta, jeho aktuálním zdravotním, fyzickým i psychickým stavem.


Přijďte k nám vyzkoušet relaxační a detoxikační ajurvédské procedury nebo kosmetické ošetření s ajurvédskými produkty. Načerpejte novou energii a osvoboďte své tělo od nežádoucích látek. Budete od nás odcházet zrelaxovaní, uvolnění, provonění a s čistou hlavou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení