TARANI

Ajurvédské kosmetické ošetření pleti

 

Co můžete očekávat?

  • Kombinaci masáží a omlazujícího kosmetického ošetření
  • Omlazení a projasnění pleti
  • Kosmetické a zdravotní účinky, zlepšuje psychiku
  • Technika specializující se na marmové terapie
  • Síla čisté přírody (vysoký podíl himalájských bylin) 

 

Typ pleti: vhodné pro všechny věkové kategorie

 

Doba ošetření: 90 minut


Cena: od 1250 Kč

 

REZERVOVAT

 

Ajurvédské  kosmetické ošetření provádíme přípravky na bázi velmi účinných herbálních formulí (výtažků z bylin). Tyto bylinné esence mají vysokou vstřebatelnost. Pronikají hluboko do kůže, uvolňují tělo i mysl. Pomáhají z těla odbourat škodlivé látky. Harmonizují emoce. Pomáhají odbourat bloky a negace a pozvolna nahradit pozitivní energií. Mají intenzivní účinek a jsou vhodné pro veškeré věkové kategorie.

Omlazující kosmetické ošetření  je kombinací speciálních masáží a produktů Tarani, které mají výrazné účinky na zdraví a krásu člověka.

Před prvotním ošetřením se provádí ZDARMA konzultace a individuální výběr vhodné terapie i účinných bylin, které se během procedury zapracovávají do pokožky. Výběr vhodných bylinných olejů je vždy v souladu s přáním a pocity klienta, jeho aktuálním zdravotním, fyzickým i psychickým stavem.


Přijďte k nám vyzkoušet relaxační a detoxikační ajurvédské procedury nebo kosmetické ošetření s ajurvédskými produkty. Načerpejte novou energii a osvoboďte své tělo od nežádoucích látek. Budete od nás odcházet zrelaxovaní, uvolnění, provonění a s čistou hlavou.

Zpět do obchodu